Ana Sayfa

Kategoriler

Ara

Apple Watch Series 7 GPS 45mm Kırmızı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat

Apple -7.100.02.01.0200-27850

Güvenilir Alışveriş Kolay İade

Alışveriş özgürlüğünü MiniPay'le yaşa!

Kullanmadığın elektronik cihazlarını Miniöde'ye sat, cihaz bedelini nakit al ya da MiniPay hesabına aktar bu ürünü çok daha avantajlı fiyatlara satın al!

Hemen Sat!
Apple Watch Series 7 GPS 45mm Kırmızı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat Apple Watch Series 7 GPS 45mm Kırmızı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat Apple Watch Series 7 GPS 45mm Kırmızı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat
Apple Watch Series 7 GPS 45mm Kırmızı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat Apple Watch Series 7 GPS 45mm Kırmızı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat Apple Watch Series 7 GPS 45mm Kırmızı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat
  • Ürün Açıklaması
  • Değerlendirmeler 0
  • Taksit Seçenekleri
  • İptal ve İade Koşulları

Apple Watch Series 7 GPS 45 MM Ekran ve Tasarım Özellikleri

Apple Watch Series 7 GPS 45 MM Ekran ve Tasarım Özellikleri

Apple Watch 7 GPS 45 mm akıllı saat, yeniden tasarlanmış ekranıyla geniş ve sonsuz bir bakış açısını beraberinde getiriyor. Daha büyük ekranlı bu akıllı saat, deneyiminizi de daha başka bir boyuta taşıyor. Geniş ekran sayesinde ekrandaki bilgileri ve içerikleri görmeniz, okumanız kolaylaşıyor. Apple Watch 7’nin ekranı genişletilirken saatin boyutlarında herhangi bir büyüme meydana gelmiyor. Tamamen yeniden tasarlanarak geliştirilen bu ekranda kenarlar %40 oranında inceltiliyor. Bu da neredeyse %50 oranında bir büyüme anlamına geliyor. 45 mm boyutlar, Apple Watch 7’nizi daha geniş ekranla kullanabilmenize olanak tanıyor. Hep açık Retina ekran özelliği ile saatin kaç olduğunu öğrenebilmeniz veya antrenmanınızla ilgili detayları herhangi bir işleme ihtiyaç duymadan görebilmenize olanak sağlıyor.

İç mekanlarda ekran parlaklığını %70 oranında artıran Apple Watch Series 7 GPS, ayarlamalarını sizin şartlarınıza göre düzenliyor. Apple Watch Series 7 akıllı saatin kusursuz ve kesintisiz tasarımı, bileğinizde modern bir görünüm oluşturuyor. Hafif kavisli tarzıyla ürün, kadran ve kasa arasındaki bütüncüllüğü artırıyor. Kenarlardaki ışık kırılması da modern ve yenilikçi görünümü destekliyor. Apple Watch 7’nin daha büyük ekranından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için düğmeler de yeni bir görünüm kazanıyor. Sistemin tamamındaki düğmeler boyutları sayesinde akıllı saatin kullanımını kolaylaştırıyor. Zamanlayıcı ve hesap makinesi gibi günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamaları kullanmak da daha pratik bir hale geliyor. Bir bakışta daha fazla detay görebilmeniz için tasarlanan Apple Watch 7, antrenman süreleriniz için tur özelliğini de sunuyor.

Apple Watch Series 7, ekran dayanıklılığı ile de öne çıkıyor. Üst düzey dayanıklılığa sahip, çatlamaya karşı üst seviye dirençli kristalize cam, IP6X toza dayanıklılık ve WR50 suya dayanıklılık özellikleri, Apple Watch 7’nin sağlamlığını artırıyor. Çalışma şartlarınızın tozlu olması, antrenmanlarınızın su altında gerçekleşmesi Apple Watch 7 ile problem olmaktan çıkıyor.


Apple Watch Series 7 Sağlık ve Antrenman Özellikleri


Apple Watch Series 7 Sağlık ve Antrenman Özellikleri

Tam ekranı ve genişliğiyle dikkat çeken Apple Watch Series 7, sunduğu sağlık ve spor antrenmanlarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yenilikçi sensörler, kanınızdaki oksijenden kalp ritminize kadar her bir detayı teker teker kontrol ediyor ve sizi bilgilendiriyor. Vücudunuzun genel durumu için önemli bir gösterge olan kanınızdaki oksijen düzeyi, Apple Watch 7’de yer alan Kandaki Oksijen uygulaması ile kontrol edilebiliyor. Vücudunuza ulaşan oksijen miktarını ölçen bu özelliği dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz de gece boyunca saatinizin ölçüm yapmasını isteyebilirsiniz.

EKG uygulaması, tek derivasyonlu ve elektrokardiyografiye benzer ölçümler yapabiliyor. Yapılan ölçümler doktorlar tarafından da görülebiliyor. EKG çekmek ve sonuçlara ulaşmak için parmağınızı 30 saniye boyunca Digital Crown’un üzerinde tutmanız yeterli oluyor. Olumsuz durumların neden meydana geldiğini de tahmin eden Apple Watch 7, sizi bilgilendiriyor. Uyku uygulaması, klasik uyku değerlerinizi takip edebilmesinin yanı sıra hayalinizdeki uyku düzenine kavuşabilmeniz için programlamalar yapabilmenize olanak tanıyor. Uyku programı ve yatma zamanı rutininiz, akıllı saat tarafından benimseniyor. Böylece günlük programınıza uymak daha da kolaylaşıyor. Programların yanı sıra Uyku uygulaması, dinlenmeniz sırasındaki solunumunuzu da takip ediyor.Farkındalık uygulaması, kısa bir arayla güne daha motive devam edebimenize imkan tanıyor. Bu uygulamayla stres düzeyinizi azaltabilmek için nefes egzersizleri yapabilir, düşünme özelliğiyle de hedefleriniz için kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Onlarca farklı antrenman seçeneği arasından seçim yapabilmenizi sağlayan Apple Watch 7, gün içerisindeki tüm hareketlerinizin en yakın takipçisi oluyor. Sporunuzu yaparken Apple Music uygulamasında bulunan milyonlarca şarkıyı rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Böylece antrenmanlar sırasında müzik dinlemek için telefonunuzu elinize almanıza hiç gerek kalmıyor.


Apple Watch Series 7 GPS 45 MM Akıllı Saat Teknik Özellikleri


Apple Watch Series 7 GPS 45 MM Akıllı Saat Teknik Özellikleri

Ölçümlerinizi, harcadığınız kaloriyi, antrenmanınıza dair tüm detayları geniş ekrandan daha rahat görebilmenize olanak tanıyan Apple Watch Series 7 akıllı saat, yüzerken bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Yürümeden yüzmeye, kürek çekmeden bisiklete kadar her bir antrenman Apple Watch Series 7 GPS 45 mm özellikleri arasında yer alıyor. Bisiklete binip pedal çevirdiğinizi otomatik algılayabilen ürün, antrenmanı başlatmanız için hatırlatma bildirimi gönderiyor. Tüm ilerlemenizi görebilmenizi sağlayan Apple Watch Series 7, aktivite halkalarıyla her an motivasyonunuzu yükseltiyor. Aktivite paylaşımıyla ise sevdiklerinizle birlikte spora devam edebilmenize imkan tanıyor.

Apple Watch 7 45 mm çabuk şarj olması, hızı ve gücüyle işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilmenizi sağlıyor. Yeniden tasarlanan şarj sistemi, 45 dakikada 0’dan 85’e kadar şarj olabiliyor. %33 daha hızlı şarj olan Apple Watch 7, 8 dakikalık şarjla 8 saate kadar uyku takibi gerçekleştirebiliyor. Her an bağlantıda kalmanıza olanak tanıyan Apple Watch Series 7 akıllı saat, hareket halindeyken çağrıları yanıtlayıp mesajlar gönderebilmenize, mailleri okuyup pusula üzerinden yön bulabilmenize kadar pek çok konuda yanınızda oluyor. Tüm şehri avucunun içi gibi bilen Harita uygulaması, yürüyüşte, araba kullanırken veya toplu taşımadayken kullanılabiliyor. Apple Watch Series 7 akıllı telefonunuza ihtiyaç duyduğunuz diğer uygulamaları App Store üzerinden indirebilirsiniz. İlgi alanlarınızı takip eden ve buna göre sizi yönlendiren Apple Watch 7, Apple işlemcisi ve işletim sistemiyle kullanımını kolaylaştırıyor.

 

Apple Watch 7 renkleri ile de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Yepyeni renkler arasından dilediğiniz tercih edebilmenizi sağlayan Apple Watch Series 7, her an ve her yerde tarzınızı yansıtabilmenize yardımcı oluyor. Apple Watch 7 GPS 45 mm fiyat ve özellikler açısından kullanıcılarını memnun etmeyi ve onlardan tam not almayı başarıyor. Şimdi siz de yeni Apple Watch 7 GPS 45 mm’yi keşfedebilir, işlevsel ve modern görünümli bir akıllı saate sahip olabilirsiniz.


Teknik Özellikler
7/24 Nabız Takibi Var
Barometrik Altimetre Var
Bluetooth Var
Elektriksel Kalp Sensörü Var
Ekran Boyutu 45 mm
Ekran Çözünürlüğü 368 x 448 Piksel
Gelişmiş Jiroskop Var
Gelişmiş İvmeölçer Var
GPS Var
Kapasite Bilgisi 32 GB
Kadın Sağlığı Takibi Var
Kordon Materyal Silikon
Kordon Türü Spor Kordon
Materyal (Çerçeve) Alüminyum
Manyometre Sensörü Var
Ortam Işığı Sensörü Var
Ortam Kalp Sensörü Var
Pil Tipi Şarj edilebilir lityum iyon pil
Rehberli Nefes Seansları Var
Suya/Toza Dayanıklılık 50m
Suya Dayanıklılık Var
Tüm Gün Aktivite Takibi Var
Uyku Takibi Var
WIFI Var
Yakılan Kalori Miktarı Var
Bu ürüne değerlendirme yapılmadı Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 7.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 8.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 9.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 10.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle Fatura da iade edilmelidir. CAYMA HAKKI: 11.ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. 12.SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ: ŞİRKET ADI/UNVANI: Emperor Teknoloji Anonim Şirketi ADRES: Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Vizyon Park Plaza 4.Blok K.6 No.601 EPOSTA: info@emperorteknoloji.com TEL: 0212 709 62 72 FAKS: 0212 709 62 72 CAYMA HAKKININ SÜRESİ: 13.Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. Alıcı’ya Cayma hakkına ilişkin bildirim Mesafeli Sözleşmelerde ve İptal Koşullarında sunulmuş olup, Alıcı Cayma koşullarını bilerek sipariş vermektedir. 14.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir. 15.Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks, e-posta veya SATICI tarafından bildirilen yöntem ile yazılı veya ilgili yöntemle bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 16.3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) 17.İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. İADE KOŞULLARI: 18.SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür. 19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir. 22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. 23 Aşağıdaki mesafeli sözleşmeler yönetmeliği gereğince; cayma hakkının kullanılmayacak ürünler,  Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.  Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.  Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.  Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.  Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.  .Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.  Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler. TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI 24.ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. ÖDEME VE TESLİMAT 25.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, ............, ........., bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. 26.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir

10.949,00TL

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var? Hemen destek al