Ana Sayfa

Kategoriler

Ara

Eski Cihazlarını Değerlendir

En iyi fiyatlarla cihazını satmak istiyorsan Miniöde'ye gel, marka ve model seçimini yaptıktan sonra cihazının kapasitesini, kozmetik ve donanımsal durumunu en doğru şekilde cevapla, kişisel ve cihaz bilgilerini girdikten sonra sana ulaştıracağımız kargo koduyla cihazını bize güvenli bir şekilde yolla! İncelememiz sonrasında teklif bedelimiz anında hesabında! Üstelik MiniPay ile web sitemizden alacağın ürünler teklifimize ek %5 daha avantajlı olacak! Miniöde'de cihazını en yüksek tekliflerle hemen sat, yenisini özgürce al, mini öde!

Süreç Nasıl İşliyor?

1

Marka seçimi yapın.

Satmak istediğiniz cihazın markasını seçin.

2

Cihaz seçimi yapın.

Satmak istediğiniz cihazın modelini seçin.

3

Soruları cevaplayın ve fiyat teklifi alın.

Cihaz kapasitesini seçtikten sonra, ön değerlendirme yapılabilmesi için gerekli soruları eksiksiz bir şekilde evet veya hayır olarak işaretleyin.

4

İletişim bilgilerini paylaş ve ödeme yöntemini seç.

Sizden istenen bilgileri ve cihazın imei numarasını eksiksiz bir biçimde ilgili alanlara girin. Ödeme yöntemini seçin.

5

İşlemi onaylayın.

İşlemi Tamamla butonuna tıklayarak bilgilerinizi son kez kontrol ettikten sonra işlemi tamamla butonuna tıklayarak cihaz satış işlemini tamamlayın.

6

Cihazını ücretsiz gönder.

Kargo cari kodumuz ile cihazını gönderim koşullarına uygun şekilde ücretsiz gönder.

Sık Sorulan Sorular

Sadece belirli marka ve model cihazlar için bu hizmeti sunabiliyoruz. Eğer cihazınızı listelenen modeller arasında bulamıyorsanız, maalesef cihazınız için bu hizmeti sunamıyoruz.

Cihazınızı kargoladıktan sonraki süreç hakkında detaylı bilgiler iletişim formunda paylaştığınız cep telefonu ve e-mail adreslerine iletilecektir. Cihazınızın değerlendirme sürecinde hangi aşamada olduğu ve değerlendirme sonrasında sunulan final fiyat teklifi detayları yine bu iletişim bilgileri üzerinden paylaşılacaktır. Cihazınıza değerledirme sonrası sunulan final fiyatı kabul etmemeniz durumunda , cihazınız paylaştığınız adrese ÜCRETSİZ kargolanacaktır.

Cihazınızı kargo etiketi içerisinde yer alan talimatlara uygun şekilde inceleme merkezine ÜCRETSİZ olarak gönderebilirsiniz. İşlem detaylarınıza ve kargo etiketine panelinizde bulunan 'İşlem Sorgula / İşlemlerim' sekmesinden ulaşabilirsiniz. Final fiyat teklifini kabul etmeminiz durumunda ise cihaz sistemlerimizde belirttiğiniz adresinize tekrar ÜCRETSİZ bir şekilde kargolanacaktır.

Başvuru sürecini tamamlayıp cihazınızı inceleme merkezine gönderdikten sonraki süreç ile ilgili bilgilendirmeler SMS ve mail yolu ile paylaşılacaktır.

Cihazınız inceleme merkezine ulaştıktan sonra maksimum 2 iş günü içerisinde teknik incelemeler tamamlanıp, final fiyat teklifi ile ilgili bilgilendirileceksiniz.

Cihazınızın sıfır değeri üzerinden eskime payı ve arızaları dikkate alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ön fiyat teklifi, cihazınızın durumu ile ilgili yanıtladığınız anket sorularına göre hesaplanan ortlama bir fiyattır. Cihazınız inceleme merkezine ulaştıktan sonra teknik analizi tamamlanır ve final fiyat teklifi sizinle paylaşılır. Anket sorularına ne kadar doğru cevap verirseniz, ön teklif fiyatı ve final teklif fiyatı arasındaki fark o kadar az olacaktır.

Cihazınızın teknik incelemesinden sonra sizinle paylaşılan son fiyat teklifini kabul etmemeniz durumunda cihazınız paylaştığınız adrese ÜCRETSİZ kargolanacaktır.

Son fiyat teklifine onay vermeniz halinde, seçtiğiniz ödeme yöntemine göre onaylanan son tutar, belirttiğiniz banka hesap bilgisine nakit olarak veya Miniöde.com üzerinde kullanabileceğiniz dijital bakiye MiniPAY hesabınıza aktarılacak ve size bilgilendirme yapılacaktır.