Ana Sayfa

Kategoriler

Ara

Alcatel MT40X Movetime Family Watch 4G Pembe Akıllı Çocuk Saati - OUTLET

Alcatel -7.200.04.01.0016-66649

Güvenilir Alışveriş Kolay İade

Alışveriş özgürlüğünü MiniPay'le yaşa!

Kullanmadığın elektronik cihazlarını Miniöde'ye sat, cihaz bedelini nakit al ya da MiniPay hesabına aktar bu ürünü çok daha avantajlı fiyatlara satın al!

Hemen Sat!
Alcatel MT40X Movetime Family Watch 4G Pembe Akıllı Çocuk Saati - OUTLET Alcatel MT40X Movetime Family Watch 4G Pembe Akıllı Çocuk Saati - OUTLET Alcatel MT40X Movetime Family Watch 4G Pembe Akıllı Çocuk Saati - OUTLET
Alcatel MT40X Movetime Family Watch 4G Pembe Akıllı Çocuk Saati - OUTLET Alcatel MT40X Movetime Family Watch 4G Pembe Akıllı Çocuk Saati - OUTLET Alcatel MT40X Movetime Family Watch 4G Pembe Akıllı Çocuk Saati - OUTLET
 • Ürün Açıklaması
 • Taksit Seçenekleri
 • İptal ve İade Koşulları

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati (Alcatel Türkiye Garantili)

Çocukların kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanan ve anne babalarının da çocuklarının güvenliklerinden emin olmalarını sağlayan TCL Alcatel Movetime MT40X kullanışlı bir çocuk akıllı saattir. Telefonunuza TCL Connect uygulaması indirilerek saat kullanıma başlanır. Hesap oluşturmak için üye olunur ve mail adresiniz ile giriş yapılır. Saati uygulama ile eşleştirmek için QR kodu taratılır.Birçok fonksiyonu bulunan Alcatel TCL, sahip olduğu eş zamanlı GPS takip sistemi ile çocukların nerede olduğundan haberdar olmak isteyen ailelere konfor sunmaktadır. Hem çocukların kullanımı için tasarlanan hem de ailelerine güvenli bildirimler sağlayan Alcatel TCL MT40X akıllı saatler arasında en iyi hizmeti ve kaliteyi çocuklarınıza sunmaktadır. Çocuklar için çeşitli modları ve özellikleri bulunan Alcatel MT40X akıllı saatte kolay bir menü yer almaktadır. Bu özellikler sayesinde çocuğunuz eğlenirken öğrenebilmektedir. Ses değiştirici ve Hamster oyunu ile eğlenerek zaman geçirebilir ve oyundaki skorlarını arkadaşları ile paylaşabilir ve onların sıralamalarını görerek beğenebilirler. Çocuklarınızın sağlığını da destekleyen ve onların daha hareketli olmalarını sağlayan bu akıllı saatler ile adımlarını ve mesafelerini ölçebilir ve kalori takibinde bulunabilirler. Çocuklar bu akıllı saat ile birlikte mesaj ve emoji gönderebilir, fotoğraf paylaşabilir, görüntülü ve sesli konuşmalar gerçekleştirebilir. Anne babalar da bu sayede çocuklarından daha kolay haber alabilir.

Alcatel TCL MT40X Sahip Olduğu Fonksiyonlar

Alcatel TCL MT40X'in Sahip Olduğu Fonksiyonlar

Çocuklar ve aileleri için dizayn edilen TCL Alcatel MT40X çocuk akıllı saatler birçok uygulama ile çocuklarınızın sağlığını ve güvenliğini korumayı da amaçlamaktadır. Aileler çocukları ile sesli arama ve görüntülü konuşma sayesinde iletişim kurabilir ve birbirleri ile fotoğraf paylaşımında bulunabilirler. Görüntülü arama özelliği sayesinde aileler çocuklarının nerede ne yaptığından anında haberdar olabilecekler. Ayrıca grup veya bireysel konuşmalarla arama yapılarak birbirleri ile gün içinde iletişim halinde olabilmektedir. Çocukların kullanımı için tasarlanan Alcatel TCL MT40X Movetime Family Watch 4G akıllı çocuk saati,IP65 sertifikaya sahiptir. Bu özellik sayesinde akıllı saat toza ve suya karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede çocuklar kolay ve rahat bir şekilde akıllı saatlerini kullanabilirler. Ancak günlük kullanım için uygun olduğundan yüzerken ve duş alırken kullanmamak gerekir. Anne ve babalar çocuklarının aktif bir yaşam sürmesini ve gün içerisinde çeşitli egzersizler ile hareketli yaşam tarzına sahip olmalarını ister. Alcatel TCL MT40X Movetime Family Watch özelliklerinden biri olan adımsayar özelliği sayesinde çocuklar daha hareketli bir yaşam tarzına sahip olabilir ve gün içerisinde attıkları adımı öğrenebilirler. Bu akıllı saatler adımların ve yürünen mesafenin kaydını tutmaktadır. Attığı adımları çocuğunuzun akıllı saatinde kayıtlı olan arkadaşları görebilir. Bu sayede çocuklar arasında yarışlar düzenlenerek hareketlilikleri artırılabilir. Ayrıca çocuğun gün içerisindeki hareketliliği ile yakılan kalori de öğrenilebilmektedir. Çocuklar bu akıllı saati kullandıklarında alarm kurarak zaman bilincini daha çabuk öğrenebilir ve zaman yönetimini idare edebilmektedir. Movetime TCL MT40X akıllı saatte bulunan Okul Zamanı Modu ile çocukların okul hayatları da bir düzene sahip olmaktadır. Sınıf modu sessiz modda da işlevselliğine devam eden bu akıllı çocuk saatleri ile çocuğunuzun hayatı daha kolay olacaktır. Spor modları sayesinde koşu, fitness, bisiklet, yürüyüş gibi çeşitli sporlar yaparak çocuğunuz daha aktif ve hareketli bir hayata adım atabilirler.

Güvenli Takip Sistemi

Çocuklar evlerinin dışında parkta, okulda ve dışarıda çok fazla vakit geçirmektedir. Anne babalar da bu gibi nedenlerden dolayı onların güvenliğinden ve gittikleri yerlerden sürekli emin olmak isterler .Bu gibi ihtiyaçların artması sebebiyle çocuklar için üretilen akıllı saatlerde onları korumak ve olası tehlikelerden sakınmak amacıyla güvenlik önlemleri bu akıllı saatlere yüklenmiştir. Alcatel TCL MT40X akıllı saatlerde çocuklarının nerede olduklarını bilmek isteyen aileler için güvenli bölge ve konum belirleme özellikleri bulunmaktadır. Güvenli bölgeler ebeveynlerin istediği alanlar dahil edilerek uygulama üzerinden kendileri tarafından özelleştirilebilmekte ve çocuklar bu güvenli bölgelerden ayrıldıklarında da Alcatel MT40X Movetime Family Watch kayıtlı olan ebeveynlere bildirim göndererek haber vermektedir. Gün içerisinde konum izleme sistemi sayesinde adım adım nerede olduklarını öğrenebilirsiniz.Ayrıca Alcatel TCL MT40X ile çocuklarınızın konum geçmişinizi görebilir ve gün içinde nerelerde bulunduklarının bilgisini öğrenerek onları takip edebilirsiniz. Akıllı saatin sahip olduğu SOS tuşu ile çocuklar kendilerini güvende hissetmezse bu tuşa basabilmektedir. SOS etkinleştirildiğinde rehberde bulunan aile üyelerine acil durum bildirimi gitmektedir. Ayrıca bu SMS’lerde saatin konumu da yer almaktadır. Akıllı saat ayrıca ilk seçilen aile üyesini de aramaktadır.20 sn. içerisinde çağrıya dönülmezse listede bulunan bir sonraki aile üyesi aranır.3 favori aile üyesinden sonra son olarak acil durum hizmetlerine çağrı yapılır. Hassas konum belirleme özelliği sayesinde çocuğunuzu kolayca bulabilirsiniz. Bu gibi özellikler anne ve babalar için oldukça önemli detaylardır. Çocuklarının güvenli yerlere gitmesinden ve güvenli kişiler ile konuşmasını isterler. Alcatel TCL MT40X Movetime Family Watch ultra güvenlik konforu sağlaması sebebiyle aileler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Alcatel TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Teknik Özellikler

Alcatel TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Teknik Özellikleri

Alcatel TCL MT40X Movetime Family Watch 4G teknik özellikleri sayesinde de hem çocuklar hem de aileler için oldukça kullanışlı çocuk akıllı saatleridir. Hava durumu ses seviyesi ve parlaklık ayarlanabilmektedir. Ayrıca ekranın açık kalma süresi de belirlenmektedir. Titreşim özelliğini kullanabilirsiniz.1.3 inç ekran boyutunda,240 x 240 ekran çözünürlüğünde ve 2D glass renkli ekran camı olan TCL Alcatel Movetime MT40X dokunmatik ekrana sahip bir akıllı saattir. Ekran çözünürlük yüksekliği 57600 pixeldir.Alcatel MT40x,Nano SIM karta sahip olmaktadır. Çocuklar bu akıllı saatler ile yeni kişi eklenebilir, kişileri silebilir ve sesli ve görüntülü konuşma gerçekleştirebilir. Kamera özelliği sayesinde fotoğraflar çekebilir ve onları galeride görüntüleyebilirler. Hatta fotoğrafları düzenleyebilir ve daha sonra fotoğrafları arkadaş veya grup ile paylaşabilirler.4.2 Bluetooth özelliği bulunmaktadır. Bellek özellikleri olarak 256 MB ram ve 512 MB rom bulunur. Çocukların bileklerine uygun olacak şekilde dizayn edilen Alcatel TCL MT40X,onların bileklerine uygun ebatlarda tasarlanmıştır. Ekran boyutu 3.3 cm ve kare ekrandır. Eni 39.5 mm ve kalınlığı da 14.5 mm gelmektedir. Gövde ağırlığı 50 gr olan saatin boyutu 45 mm’dir. TCL MT40X akıllı saatler pembe veya mavi gibi renk alternatifi sunmaktadır. Değiştirilebilir kordona sahip olan Alcatel TCL MT40X Movetime Family Watch 4G akıllı çocuk saati şık tasarımları sayesinde çocukların bileklerinde özgün bir tasarım sunmaktadır. Kayış boyutları 135 mm - 200 mm arasında olmakta ve kayış genişliği 18 mm’dir. Alcatel TCL MT40X Movetime Family Watch akıllı saatler 600 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Lityum batarya özelliğine sahip olan Alcatel akıllı çocuk saati ortalama kullanımda 48 saat batarya ömrüne sahiptir. Beklemede 24 saat kullanılabilen batarya 2.5 saatte tam şarj olabilmektedir.

Ürün Özellikleri

 • Su Geçirmezlik

  1 ATM

 • Wi-Fi Desteği

  Var

 • Garanti Türü

  Distribütör Garantili

 • Uyku Takibi

  Var

 • Kamera

  Var

 • Uyumlu İşletim Sistemi

  Android - Ios

 • Bluetooth Desteği

  Var

 • GPS

  Var

 • Pil Türü

  Li-Ion

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 7.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 8.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 9.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 10.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle Fatura da iade edilmelidir. CAYMA HAKKI: 11.ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. 12.SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ: ŞİRKET ADI/UNVANI: Emperor Teknoloji Anonim Şirketi ADRES: Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Vizyon Park Plaza 4.Blok K.6 No.601 EPOSTA: info@emperorteknoloji.com TEL: 0212 709 62 72 FAKS: 0212 709 62 72 CAYMA HAKKININ SÜRESİ: 13.Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. Alıcı’ya Cayma hakkına ilişkin bildirim Mesafeli Sözleşmelerde ve İptal Koşullarında sunulmuş olup, Alıcı Cayma koşullarını bilerek sipariş vermektedir. 14.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir. 15.Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks, e-posta veya SATICI tarafından bildirilen yöntem ile yazılı veya ilgili yöntemle bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 16.3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) 17.İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. İADE KOŞULLARI: 18.SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür. 19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir. 22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. 23 Aşağıdaki mesafeli sözleşmeler yönetmeliği gereğince; cayma hakkının kullanılmayacak ürünler,  Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.  Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.  Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.  Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.  Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.  .Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.  Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler. TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI 24.ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. ÖDEME VE TESLİMAT 25.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, ............, ........., bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. 26.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir

2.240,00TL

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var? Hemen destek al