Ana Sayfa

Kategoriler

Ara

Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router

Asus -8.100.01.0765-39988

Güvenilir Alışveriş Kolay İade

Alışveriş özgürlüğünü MiniPay'le yaşa!

Kullanmadığın elektronik cihazlarını Miniöde'ye sat, cihaz bedelini nakit al ya da MiniPay hesabına aktar bu ürünü çok daha avantajlı fiyatlara satın al!

Hemen Sat!
Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router
Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router Asus Blue Cave 4 Port 2600 Mbps Router
  • Ürün Açıklaması
  • Değerlendirmeler 0
  • Taksit Seçenekleri
  • İptal ve İade Koşulları

ASUS BLUE CAVE

Blue Cave

Trend Micro destekli AiProtection ve 1 yıllık antivirüs üyeliğine sahip, Amazon Alexa ile uyumlu ve Akıllı Evler için uygun Çift Bant WiFi Router.

  • Güçlü WiFi, Şık Tasarım - Akıcı performans için eş zamanlı çift bant AC2600 WiFi bağlantısı göz alıcı tasarımla sunuluyor.
  • Intel WiFi Teknolojisi — Evinizdeki bağlı cihazların eş zamanlı taleplerini karşılamaya yetecek güç.
  • Aileniz İçin Eksiksiz Ağ Güvenliği - Blue Cave tüm bağlı cihazlarınızı siber tehditlere kaşı korur ve Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü ile ailenize uygun olmayan içerikleri filtreler.
  • Akıllı Evlere Hazır - IFTTT ile akıllı otomatik görevler oluşturun ve Blue Cave’i Amazon Alexa ile kontrol edin.
  • PC Gerektirmeyen Kolay Ağ Kontrolü - Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi ağ kontrol merkezi olarak kullanın, ağ aktiviteleri için bildirimler ve güvenlik raporları alın.

Blue Cave

Blue Cave

Blue Cave

Performans için Üretildi Göz Alıcı Olması için Tasarlandı

ASUS Blue Cave performans için üretildi ve göz alıcı olması için tasarlandı. Intel WiFi'ın gücü ile ASUS'un yenilikçi mühendisliğini bir araya getiren kullanımı kolay Blue Cave, evinizde süper akıcı yayın ve kesintisiz oyun deneyimi sunuyor. Gelişmiş ASUS AiProtection güvenliği ve Family Overview ebeveyn kontrolü ile herkesin internette güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Evinizi Geliştirmek İçin Tasarlanan Mükemmel WiFi

Blue Cave'in eşsiz tarzı ve güçlü performansına gelişmiş Wi-Fi mühendisliğimiz sayesinde eriştik. Dahili antenler için her zaman bir şeylerden ödün vermek gerekir. Daha derli toplu bir dış tasarıma izin verseler de performansı etkileyen parazite neden olabilirler. Blue Cave'deki tamamen optimize edilmiş dört anten, bazı harici antenlerden %28'e kadar daha yüksek performans sergileyebiliyor. Antenlerin birbirine ve dahili devrelere göre konumu ve yönü, her yönde mümkün olan en iyi WiFi sinyalini elde etmek için yapılan deneylerle dikkatlice belirlendi. En geniş kapsama alanı, WiFi sinyalinin katlar arasında aktarılmasına yardımcı olacak şekilde üç adet dik ve bir yatay antenle elde edildi. Ultra ince devre kartı ve grafen kaplama özel soğutma blokları, iç alanı en iyi şekilde kullanmak için tasarlandı.

Nanoteknoloji ile soğutma

Ana devre kartı üzerindeki ASUS tasarımı iki soğutma bloğu, soğutma için uygun yüzey alanını en yüksek seviyeye çıkarırken iç alanın şeklinden de en iyi şekilde yararlanıyor. Bu gelişmiş soğutma bloklarında, standart soğutma bloğu malzemelerinden çok daha iyi performans sergileyen ısı dağıtma özelliklerine sahip grafen kaplama kullanılıyor.

Blue Cave'i kompakt ve dikkat çekmeyen bir şekilde tasarlamak için normal bir 4x4 router kartının yarısı boyutunda bir devre kartı tasarlandı ve üst üste gelen iki bölüme ayrıldı. Bu tür yerleşimlerde sıklıkla rastlanabilen sinyal sızıntısı sorunlarını ortadan kaldırmak için özel elektronik mühendisliği teknikleri uygulandı.

İnterneti Herkes İçin Daha Güvenli Bir Yer Haline Getirin - Kurumsal Düzeyde Ev Ağ Güvenliği - Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü - Eksiksiz Cihaz Güvenliği

Blue Cave

Blue Cave

Blue Cave

Blue Cave

İnterneti Herkes İçin Daha Güvenli Bir Yer Haline Getirin

Genç veya yaşlı tüm aile üyeleriniz, internete bağlı oldukları her zaman çeşitli tehlikelere açık. Gizli siber tehditler özel verilerinizi çalabilir veya internette geçirdiği süre sürekli artan çocuklarınız yanlışlıkla uygunsuz içeriklere rastlayabilir. Blue Cave, sizi rahatlatacak Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü özelliklerine sahip. Ev ağınız için kurumsal düzeyde güvenlik sunan ürün mobil uygulama üzerinden ailenizin her bir üyesi ve her cihazın internet deneyimini kolay ve kapsamlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

Kurumsal Düzeyde Ev Ağ Güvenliği

Trend Micro destekli ASUS AiProtection ile Blue Cave ev ağınıza kapsamlı koruma sağlıyor. AiProtection sayesinde, akıllı ev (IoT) araçları da dahil tüm bağı cihazlarınız kişisel verilerinizin ele geçirilmesine karşı koruma altına alınır.

Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü

ASUS Blue Cave, tüketicilerin ailelerinin internet kullanımını izlemesine ve her bir aile bireyinin internette ne kadar kalabileceğini veya hangi uygulamaları kullanabileceğini belirlemesine imkan tanıyor. Üst düzey ebeveyn kontrolleri sayesinde belirli kategorilerdeki mobil uygulamaları ve web sitelerini engelleyip bunların dışında internete serbest erişim sağlayabilir ve bu ayarları aile bireylerinden birine ait tüm cihazlarda uygulayabilirsiniz.

Eksiksiz Cihaz Güvenliği - Tamamlayıcı Antivirüs Koruması

Blue Cave; bilgisayarlarınız, akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için ev ağına bağlı olmadıklarında bile özel ek koruma sunuyor. Blue Cave sayesinde, nerede kullanıyor olursanız olun cihazlarınızın her zaman antivirüs korumasına sahip olduğundan emin olabilirsiniz Her bir Blue Cave router'da iki adet mobil cihaz için bir yıllık Trend Mobile Security ve iki adet Windows PC için bir yıllık Trend Micro Antivirüs+ Security bulunuyor.

Blue Cave

Daha Akıllı Bir Eve Hazırlanın

Evler her geçen gün daha da akıllanıyor. Bu yüzden router'ınız da akıllı olmak zorunda. Blue Cave; IFTTT ve Amazon Alexa ile çalışabiliyor. Bu sayede Blue Cave'i akıllı evinize rahatça entegre edip hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Örneğin, aile yemeğinizin kesintiye uğramaması için Alexa'ya WiFi bağlantısını duraklatmasını söyleyebilirsiniz. Ya da IFTTT ile çocuklarınız eve geldiğinde otomatik e-posta bildirimi alabilirsiniz. Evinizde bir parti mi veriyorsunuz? Arkadaşlarınıza özel bir misafir WiFi ağı kurabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınız bu ağa bağlandığında evdeki ışıkların renginin değişmesini bile sağlayabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Network Standard IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6
Ürün Kategorisi AC2600 mükemmel AC performansı: 800+1734 Mbps
Veri Oranı 802.11n : 6000 Mbps'a yükseltilebilir
802.11n 256QAM : Mbps'a yükseltilebilir
802.11ac: 800 Mbps'a yükseltilebilir
Anten Harici anten x 4
Bellek 128 MB Flash
512 MB RAM
Düğme WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi
Portlar 4 x RJ45 için 10/100/1000/Gigabit BaseT için LAN, 1 x RJ45 için 10/100/1000/Gigabit BaseT için WAN
USB 3.0 x 1
Şifreleme WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Kurumsal , WPA2-Kurumsal , WPS desteği
Çalışma Frekansı 2.4 GHz / 5 GHz
Özellikler Router app
Airtime Fairness
Traffic Analyzer
SmartQoS
- WMM
- User definable rules for IP/MAC/Port
- Upload and download bandwidth management
- ACK/SYN/FIN/RST/ICMP with highest priority
AiProtection
Parental Control
Guest Network : 2.4 GHz x 3, 5 GHz x 3
VPN server : PPTP Pass-Through, PPTP Server, OpenVPN Server
VPN client : PPTP client, OpenVPN client
VPN Pass-Though :PPTP
Mac OS Backup
Enhanced media server (AiPlayer app compatible)
- Image : Jpeg
- Audio : mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg
- Video : asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov
AiCloud personal cloud service
Printer Server
- Multifunctional printer support (Windows only)
- LPR protocol support
Download Master
- Support bt, nzb, http, ed2k
- Support encryption, DHT, PEX and magnet link
- Upload and download bandwidth control
- Download scheduling
AiDisk file server
- Samba and FTP server with account management
IPTV support
Güç Kaynağı AC Giriş: 110V~240V(50~60Hz)
DC Çıkış : 19 V ile maksimum. 1.75 A akım
Boyutlar 160 x 160 x 80 ~ mm (E x B x Y) (E x B x Y)
Ağırlık 800 g
İşletim Sistemi Desteği Windows® 10
Windows® Vista
Windows® 2000
Windows® 8.1
Windows® ME
Windows® XP
Windows® Server 2003
Windows® Server 2008
Mac OS X 10.4 ya da daha yüksek
Mac OS X 10.1
Mac OS X 10.5
Linux Kernel (Sadece Ubuntu desteği)
Linux
Mac OS X 10.4
Mac OS X 10.6
Bu ürüne değerlendirme yapılmadı Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 7.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 8.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 9.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 10.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle Fatura da iade edilmelidir. CAYMA HAKKI: 11.ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. 12.SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ: ŞİRKET ADI/UNVANI: Emperor Teknoloji Anonim Şirketi ADRES: Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Vizyon Park Plaza 4.Blok K.6 No.601 EPOSTA: info@emperorteknoloji.com TEL: 0212 709 62 72 FAKS: 0212 709 62 72 CAYMA HAKKININ SÜRESİ: 13.Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. Alıcı’ya Cayma hakkına ilişkin bildirim Mesafeli Sözleşmelerde ve İptal Koşullarında sunulmuş olup, Alıcı Cayma koşullarını bilerek sipariş vermektedir. 14.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir. 15.Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks, e-posta veya SATICI tarafından bildirilen yöntem ile yazılı veya ilgili yöntemle bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 16.3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) 17.İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. İADE KOŞULLARI: 18.SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür. 19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir. 22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. 23 Aşağıdaki mesafeli sözleşmeler yönetmeliği gereğince; cayma hakkının kullanılmayacak ürünler,  Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.  Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.  Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.  Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.  Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.  .Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.  Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler. TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI 24.ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. ÖDEME VE TESLİMAT 25.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, ............, ........., bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. 26.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir

1.500,00TL

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var? Hemen destek al