Urbanears Luma True Wireless Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Violet

938,40TL

0 Değerlendirme
En geç 29 Mart Çarşamba günü kargoda
Güvenilir Alışveriş Kolay İade
Urbanears Luma True Wireless Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Violet Urbanears Luma True Wireless Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Violet
Urbanears Luma True Wireless Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Violet Urbanears Luma True Wireless Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Violet
  • Ürün Açıklaması
  • Değerlendirmeler 0
  • Taksit Seçenekleri
  • İptal ve İade Koşulları

Urbanears Luma TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık


Kablo Karmaşası Olmasın

Kulaklık kullanırken kablo karmaşası olmasın. Bluetooth özelliği sayesinde kulaklığı kullanmaya başlamak için kablolara ihtiyacınız olmayacak. Sadece müziğe odaklanın, kablo derdini bir kenara bırakın. Üstelik dinamik ses sürücüleri ile hem basları hem de tizleri üstün kalitede dinlersiniz. En iyi dinleme deneyimini kaçırmayın.


Uzun Kullanım Süresi

Kulaklıkların yerleştirildiği şarj kutusu, tam şarjdan sonra kullanıcılarına toplam 25 saatlik kullanım süresi sunar. Uzun süre kullanım için idealdir. Üstelik tam olarak şarj olması için sadece 60 dk yeterli oluyor. Kısa sürede şarj oluyor, uzun sürede kullanılıyor.


Hafif Tasarımla Gelir

Kulaklık sadece 8 ağırlığa sahip olduğundan takıldığında varlığını hissettirmiyor bile. Kulaklığı taktığınız zaman rahatlığınızdan ödün vermiyorsunuz. Harika ses deneyimini, kulağınızda kulaklık olduğunu hatırlamadan yakalamış oluyorsunuz.Suya Dayanıklı Özel Tasarım

Suya dayanıklı özel tasarımı sayesinde kulaklıkları açık alanda da rahatlıkla sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Tere dayanıklı olduğundan spor için de idealdir.


Net Görüşmeler Yapın

Kulaklık sadece müzik dinlemek için değil, telefonda kesintisiz ve net görüşmeler yapmanız için de idealdir. Sesi karşı tarafa kristal netliğinde iletir.


Yüksek Performans için Üretildi

Kulaklık tasarımı, kulaklar ile yüksek uyumlu yapıldı ve üstün ses kalitesi vaad etti. Kulakların rahat etmesini sağlayan bu kulaklıklar, aktif gürültü önleme özelliği ile sadece dinlediğiniz şeylere odaklanmanıza yardımcı olur. Ne dışarıdan size ses gelir en de dışarıdakiler sizin dinlediklerinizi duyarlar.

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun

İptal ve İade Koşulları

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var?

Hemen destek al