Microsoft Lifecam Studio Webcam (Q2F-00016)

4.100.06.0407-35285

2.213,15TL

0 Değerlendirme
Güvenilir Alışveriş Kolay İade
Microsoft Lifecam Studio Webcam (Q2F-00016) Microsoft Lifecam Studio Webcam (Q2F-00016) Microsoft Lifecam Studio Webcam (Q2F-00016)
Microsoft Lifecam Studio Webcam (Q2F-00016) Microsoft Lifecam Studio Webcam (Q2F-00016) Microsoft Lifecam Studio Webcam (Q2F-00016)
  • Ürün Açıklaması
  • Değerlendirmeler 0
  • Taksit Seçenekleri
  • İptal ve İade Koşulları

Microsoft Q2F-00016 LifeCam Studio 1080P Webcam


Yenilikçi Tasarım

Son teknolojisi ile benzersiz bir deneyim yaşatan Webcam sayesinde sizde daima kusursuz bir deneyim yaşayabilir ve dilediğiniz görüntülü sohbet uygulamasını kullanarak özgür bir deneyim yaşayabilirsiniz.


Kusursuz Deneyim

Benzersiz bir deneyim sunan webcam sayesinde sizde ışık hızında işlemlere sahip olabilir ve güvenilir bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Yenilikçi tasarım harikası sayesinde sizde daima en profesyonel hizmetten faydalanabilirsiniz.


Sınıfını En İyisi

Kusursuz teknolojisi ve daima ergonomik bir deneyim sunan yapısı size en zahmetsiz deneyimi sunarak tüm görüntülü sohbetlerde sıra dışı bir kullanım yaratır. Webcam sayesinde sizde daima en hızlı işlem yeteneğine sahip olabilirsiniz.Profesyonel Hizmet

Geliştirilmiş yenilikçi yapısı sayesinde sizde harikalar yaratan performans ürününü oldukça rahat bir şekilde kullanabilir ve daima en benzersiz kullanım şeklini benimseyerek görüntülü sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.


Mükemmel Teknoloji

Üst düzey teknolojisi ile oldukça kusursuz ses ve görüntü paylaşımı yapabilir dilediğiniz her iş için bu son teknoloji kullanabilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar ve sizi asla yarı yolda bırakmadan hizmet vermeye devam eder.


Yüksek Çözünürlük

Oldukça kusursuz bir deneyim sağlayan Webcam ile daima en profesyonel hizmetten yararlanmayı sağlayabilir ve yüksek çözünürlüğün etkisi ile kusursuz bir görüntü kalitesine çok uzun ömürlü bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 
Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun

İptal ve İade Koşulları

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var?

Hemen destek al