Klipsch RP-5000F Referans Serisi Pasif Hi-Fi Kule Hoparlör Ceviz Ağacı

19.228,00TL

0 Değerlendirme
En geç 27 Mart Pazartesi günü kargoda
Güvenilir Alışveriş Kolay İade
Klipsch RP-5000F Referans Serisi Pasif Hi-Fi Kule Hoparlör Ceviz Ağacı Klipsch RP-5000F Referans Serisi Pasif Hi-Fi Kule Hoparlör Ceviz Ağacı Klipsch RP-5000F Referans Serisi Pasif Hi-Fi Kule Hoparlör Ceviz Ağacı
Klipsch RP-5000F Referans Serisi Pasif Hi-Fi Kule Hoparlör Ceviz Ağacı Klipsch RP-5000F Referans Serisi Pasif Hi-Fi Kule Hoparlör Ceviz Ağacı Klipsch RP-5000F Referans Serisi Pasif Hi-Fi Kule Hoparlör Ceviz Ağacı
  • Ürün Açıklaması
  • Değerlendirmeler 0
  • Taksit Seçenekleri
  • İptal ve İade Koşulları

Öne Çıkanlar

  • 1″ Titanyum LTS Yüksek Frekans Sürücüsü
  • Çift 5.25″ Bakır Sarımlı Cerametallic Alçak Frekans Sürücüsü
  • Arka-atımlı Bas-refleks Tractrix port
  • Güçlü, Esnek Çıkarılabilir Menfez

BİRİNCİ SINIF MALZEME VE YÜZEYLER

Yüzeyler arasında abanoz vinil, ceviz vinil ve piyano siyahı bulunur. Abanoz ve ceviz modeller, çizilmeye dayanıklı yüzeyli saten boyalı bölmelerle bezenirken, birinci sınıf piyano siyahı kabin, berrak, ayna benzeri bir görünüm için elle zımparalanmıştır. Ayna görünümü sağlayan piyano parlaklığı titizlikle zımparalanmış ve elle cilalanmış işlem sayesinde kusursuzdur.

Döküm Alüminyum Ayaklar MDF veya ABS, plastiğe göre daha az rezonansla daha modern bir görünüm sağlar. Daha hızlı, daha sıkı düşük frekanslar ve daha fazla ayrıntı için hoparlörü ayırarak, zemine temas eden yüzey alanını en aza indirmek için mekanik olarak tasarlanmıştır.

rp-500f

Hybrid Tractrix Horn Teknolojisi

Klipsch tescilli Tractrix horn-loading teknolojisi RP-8000F kule hoparlörünün yüksek frekans ses enerjisinin dinleyiciye yönlendirildiğinden emin olur ve duvardan seken seslerden kaynaklanan istenmeyen, suni titreşimleri azaltır – bu şekilde en net, detaylı, gerçeğe yakın sesi duyarsınız.

rp-500c

HORN ANATOMİSİ

Daha yumuşak frekans tepkisi için 90 ° x 90 ° Tractrix horn'a eşleştirilmiş, sıkıştırılarak kalıplanmış bir silikon yüzeye sahiptir. Klipsch bilgisayar yapılı faz fişleri, tweeter'ı hasardan korurken, pürüzsüz, düz bir frekans tepkisi sağlamak için mekanik bir filtre görevi görür.

rp-500c

Doğrusal Hareket Süspansiyonu (LTS) Titanyum Diyafram Tweeter

Özel Doğrusal Hareket Süspansiyonu, gelişmiş, ayrıntılı performans için bozulmayı en aza indirir. LTS tweeter'ları, Referans serisinin en ayırt edici özelliğidir ve bu özelliği onu dünyadaki en iyi hoparlörlerlerinin temel bileşeni haline getirir.

HAVALANDIRILMIŞ TWEETER TASARIMI

Yeni havalandırmalı tweeter bölümü, istenmeyen harmonikleri oluşturan duran dalgaları azaltır, bu da yüksek frekanslı reprodüksiyonda gelişmiş ayrıntı ve netlik sağlar.

rp-500f

CERAMETALLIC WOOFER

Klipsch Tescilli Cerametallic woofer'lar, hem ses hem de estetik için RP-5000F'in imzasıdır. Bu son derece hafif, sert malzemeler, maksimum verimlilikle daha düşük frekanslar sunar.

rp-500f

WOOFER ANATOMİSİ

Klipsch Cerametallic konileri, muhteşem iletkenlik için çift katmanlı, bakır sargılı bobine eşleştirilmiştir. Olağanüstü verimlilik ve düşük distorsiyon için büyük bir mıknatıslı motora sabitlenmiş ve ideal akustik için Horn tweeter'larımızla eşleştirilmiş, rezonans yapmayan kabine yerleştirilmiştir

rp-500f

TRACTRIX PORT + ÇİFT TERMİNALLER

Arka Tractrix portu, kabin ve woofer'larla mükemmel bir şekilde eşleşir ve en düşük frekanslarda bile minimum bozulma veya türbülansla ideal hava akışı sağlar. RP-5000F kule tipi hoparlörü, özel, yüksek performanslı bir deneyim için çift kablolayabilir veya çifte yükseltebilirsiniz.

rp-500f

DRAMATİK DETAYLAR

Bakır anodize süs halkaları, dökme alüminyum ayaklar, saten boyalı bölmeler ve lazerle kazınmış logo uygulaması, Reference Premiere II serisine modern, birinci sınıf bir görünüm kazandırıyor.

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun

İptal ve İade Koşulları

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var?

Hemen destek al