Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör)

14.904,00TL

0 Değerlendirme
En geç 29 Mart Çarşamba günü kargoda
Güvenilir Alışveriş Kolay İade
Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör) Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör) Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör) Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör)
Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör) Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör) Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör) Klipsch Rp-404C Center Hoparlör ( Merkez Hoparlör)
  • Ürün Açıklaması
  • Değerlendirmeler 0
  • Taksit Seçenekleri
  • İptal ve İade Koşulları

Klipsch RP-404C Referans Serisi Merkez Hi-Fi Pasif Hoparlör

Klipsch RP-404C merkez kanal hoparlörü tescilli Tractrix® Horn teknolojisi ve dörtlü 4″ bakır-sarımlı Cerametallic™ düşük frekans sürücüsü kullanarak inanılmaz bir sinema sesi üretir. 

 

Öne Çıkanlar

  • 1″ Titanyum LTS Yüksek Frekans Sürücüsü
  • Dörtlü 4″ Bakır Sarımlı Cerametallic™ Alçak Frekans Sürücüsü
  • Arka-atımlı Bas-refleks Tractrix® port
  • Güçlü, Esnek Çıkarılabilir Menfez
  • Premium, çizilmeye dayanıklı ahşap kaplama

 

Hybrid Tractrix® Horn Teknolojisi

Klipsch tescilli Tractrix® horn-loading teknolojisi RP-404C merkez hoparlörünün yüksek frekans ses enerjisinin dinleyiciye yönlendirildiğinden emin olur ve duvardan seken seslerden kaynaklanan istenmeyen, suni titreşimleri azaltır – bu şekilde en net, detaylı, gerçeğe yakın sesi duyarsınız.

HORN ANATOMİSİ
Klipsch Reference Premiere serisi hoparlörler, daha yumuşak frekans tepkisi için 90 ° x 90 ° Tractrix horn'a eşleştirilmiş, sıkıştırılarak kalıplanmış bir silikon yüzeye sahiptir. Klipsch bilgisayar yapılı faz fişleri, tweeter'ı hasardan korurken, pürüzsüz, düz bir frekans tepkisi sağlamak için mekanik bir filtre görevi görür.

Doğrusal Hareket Süspansiyonu (LTS) Titanyum Diyafram Tweeter

Özel Doğrusal Hareket Süspansiyonu, gelişmiş, ayrıntılı performans için bozulmayı en aza indirir. LTS tweeter'ları, Referans serisinin en ayırt edici özelliğidir ve bu özelliği onu dünyadaki en iyi hoparlörlerlerinin temel bileşeni haline getirir.

HAVALANDIRILMIŞ TWEETER TASARIMI

Yeni havalandırmalı tweeter bölümü, istenmeyen harmonikleri oluşturan duran dalgaları azaltır, bu da yüksek frekanslı reprodüksiyonda gelişmiş ayrıntı ve netlik sağlar.

BİRİNCİ SINIF MALZEME VE YÜZEYLER

Yüzeyler arasında abanoz vinilahşap vinil ve piyano siyahı bulunur. Abanoz ve ahşap modeller, çizilmeye dayanıklı yüzeyli saten boyalı bölmelerle bezenir. Ayna görünümü sağlayan piyano parlaklığı titizlikle zımparalanmış ve elle cilalanmış işlem sayesinde kusursuzdur.

CERAMETALLIC ™ WOOFER
Klipsch Tescilli Cerametallic ™ woofer'lar, hem ses hem de estetik için RP-404C'nin imzasıdır. Bu son derece hafif, sert malzemeler, maksimum verimlilikle daha düşük frekanslar sunar.

WOOFER ANATOMİSİ
Klipsch Cerametallic ™ konileri, olağanüstü iletkenlik için çift katmanlı, bakır sargılı bir ses bobinine eşleştirilmiştir.
Referans Premiere woofer'lar, olağanüstü verimlilik ve düşük distorsiyon için büyük bir mıknatıslı motora sabitlenmiş ve optimum akustik için Horn tweeter'larımızla eşleştirilmiş, rezonans yapmayan çelik bir kabin içine yerleştirilmiştir.

TRACTRIX® PORT 
Arka Tractrix portu, kabin ve woofer'larla mükemmel bir şekilde eşleşir ve en düşük frekanslarda bile minimum bozulma veya türbülansla ideal hava akışı sağlar.
 

SAĞLAM GİRİŞ TERMİNALLERİ
Tek 5 yollu vidalı terminaller, esnek, uzun süreli bağlantılar için banana plug veya çıplak kabloyu 12 ölçeğe kadar kabul ederken, canlı renk kodlaması kolay kurulum ve bağlantı sağlar.


DRAMATİK DETAYLAR
Bakır anodize süs halkaları, dökme alüminyum ayaklar, saten boyalı bölmeler ve lazerle kazınmış logo uygulaması, Reference Premiere II serisine modern, birinci sınıf bir görünüm kazandırıyor.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Frekans aralığı

59–25kHz +/– 3dB

Güç Kullanımı

125W / 500W peak

Ses Seviyesi

97 dB@2.83V/1M

Nominal Empedans

8 ohm

Yüksek Frekans Sürücüsü

1” Titanium LTS Havalandırmalı Tweeter + Hybrid Cross-Section Tractrix® Horn

Düşük Frekans Sürücüsü

Dörtlü 4" Cerametallic koni woofer

Geçiş frekansı

500 / 1,500 Hz

Girişler

Tek bağlantı noktası 

Kaplama materyali

MDF

Kaplama tipi

Bas refleks - arkadan ateşlemeli Tractrix Port

Yükseklik

14.3 cm

Genişlik

66 cm

Derinlik

33 cm

Ağırlık

12.7 kg

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun

İptal ve İade Koşulları

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var?

Hemen destek al