Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık

8.100.02.0317-32541

19.412,00TL

0 Değerlendirme
En geç 05 Haziran Pazartesi günü kargoda
Güvenilir Alışveriş Kolay İade
Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık
Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık Focal Celestee High-End Kulak Üstü Kulaklık
  • Ürün Açıklaması
  • Değerlendirmeler 0
  • Taksit Seçenekleri
  • İptal ve İade Koşulları
Fransa’da üretilen Celestee, taşınabilir kulaklık özelliğini modern tasarım, konfor ve hiçbir detaydan ödün vermeyen ses performansı ile birleştirmiştir. Özel olarak magnezyum/alüminyum birleşiminden üretilen M şeklindeki dome’a sahip olan full-range kulaklık sürücüleri, Focal tarafından Fransa’da üretilmektedir. Bu eşsiz sürücüler mükemmel bir dinamik, yüksek gerçeklik ve kusursuz dengeli bir ton sunar. Kapalı akustik tasarlanan kapsül yapısı daha iyi bir dinleme deneyimi için gürültü izolasyonunda çok başarılıdır.

Celestee modern tasarım, lüks detaylar ve etkileyici bir ses performansı sunması için Focal mühendisleri tarafından titizlikle hazırlanmıştır. Özel Focal sürücüleri kusursuz bir dinamik ve yüksek bir gerçekçilik ile sizi etkileyecek bir ses performansına sahiptir. Kulak kapsülleri özel bir akustik operasyon geçirerek, rezonansı tamamen engelleyen ve hiçbir şeyden ödün verilmeyen bir ses performansı sunacak şekilde optimize edilmiştir. Temiz, net ve kusursuz bir gerçeklikte ses performansı ve yoğun bir bass performansı sunan Focal Celestee, odyofillerin en çok tercih ettiği Focal kulaklıklarından biridir.

Celestee’yi eşsiz yapan bir diğer özellik tasarımında Focal’in tercih ettiği Lacivert ve asla eskimeyecek yumuşak tonlanmış Bakır renginin uyumudur. Focal Celestee High-End kulaklık yüksek performanslı materyaller seçilerek üretilmiştir. Böylece uzun ömürlü bir kullanım ve eskimeyen bir konfor kullanıcıların sahip olacağı avantajlardan olacaktır. Yarı-anilin deriden üretilen kulak yastıkları, kafa bandı ve kulak kapsülleri bu avantajın kulaklıkta fiziksel olarak beden bulmuş halidir. Celestee yine bir kere daha Focal’in usta işi zanaatinin bir diğer tipik örneğidir.

Celestee

Özel ve SIradışı sürücüler

Magnezyum Temelli ‘M’-Şeklinde Dome’a Sahip Hoparlör Sürücüsü

Celestee birçok Focal inovasyonunu kullanır. Bunlardan ilki 40mm boyutundaki ‘M’ şeklindeki dome yapısıdır. Özel dome ile donatılan full-range sürücüler aynı zamanda alüminyum ve magnezyum birleşiminden üretilmektedir. Çerçevesiz bakır bobin ve özel 100 mikron boyutundaki surround yapısı ve daha birçok teknoloji Celestee High-End kulaklığı Focal ürünleri içerisinde yine eşsiz bir konuma yükseltmektedir. Kulak kapsülü içerisinde yer alan akustik prensipler rezonansın da belirli bir limite sabitlenmesini, bu da ses performansının eşsiz bir şekilde artmasını sağlar. İnanılmaz derecede temiz ve net ses karakteri, genişletilmiş bass gücü ve treble ve mid seslerdeki gerçekçilik sayesinde bir kulaklıktan daha fazlasına sahip olacaksınız. Tüm bunlara ek olarak 35 ohm gibi düşük seviyede tutulan empedans yapısı Celestee’nin mobil cihazlar ile de kullanılmasını mümkün kılar.

Kulaklıkta kullanılan alüminyum yoke, kulaklığın kafaya oturuşunu ve geometrisini mükemmel bir şekilde sağlayarak eşsiz bir konfor sunar. Evde ya da hareket halindeyken gerçekleştireceğiniz yoğun dinleme seanslarında bile, vazgeçemeyeceğiniz bir konfor ile her anın tadını çıkarın.

Celestee
Celestee
Tasarım

Lacivert “navy blue” ruhu

Tasarım Focal ürün geliştirme kültürünün merkezinde yer almaktadır. Celestee’nin “Navy Blue” diye tabir ettiğimiz lacivert rengindeki detayları zarif bir görünüm elde etmemizi mümkün kılmıştır. Mavi rengin eşsiz gölgeli tonları ile beraber kapsül içi ızgaralarda, kablo birleşim noktalarında ve kulak kapsüllerinde tercih ettiğimiz yumuşak Bakır tonlarındaki renk detayları ile kusursuz bir tasarım oluşturduk.

Tasarım

Konfor ve üst seviye materyaller

Alüminyum yoke’nin pürüzsüz yapısı kontrollü bir geometri yaratarak kulaklık kafaya oturduğunda suratınızı kavrayacak ve kusursuz bir şekil almayı başaracaktır. Kafa bandı ve kulak yastıkları, koruyucu dış katmanı kulak yastığına ekstra dayanıklılık ve izolasyon ekleyen, yarı anilin deriden üretilmiştir. Bununla beraber mikro-fiber katman büyük bir konfor alanı yaratmaktadır ve uzun süre kullanımlarda bile rahat bir deneyim sunar. Sert taşıma kutusu ile güvenli bir şekilde taşımanızı sağlar.

Celestee
Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun

İptal ve İade Koşulları

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var?

Hemen destek al