EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık

920,00TL

0 Değerlendirme
En geç 29 Mart Çarşamba günü kargoda
Güvenilir Alışveriş Kolay İade
EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık
EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık EarFun Free Pro True Wireless Kulaklık
 • Ürün Açıklaması
 • Değerlendirmeler 0
 • Taksit Seçenekleri
 • İptal ve İade Koşulları

Üreticiden

tw301

EarFun Free Pro

 • 28dB’e kadar Aktif Gürültü Engelleme, kusursuz izolasyon için özelleştirilmiş Gürültü Engelleme Algoritması
 • Bluetooth 5.2 ve en yeni MCSync teknolojisi sayesinde daha stabil bağlantı yapısı ve uzun mesafeli çekim gücü
 • Düşük Gecikme Modu ile video ve oyun deneyimini en iyi hale getirir
 • Çift kompozit dinamik sürücüler seste kusursuz bir denge ve performans sunar
 • 32 saate kadar kullanım süresi: 7 saate kadar kulaklıklar, 25 saate kadar taşıma kutusunda, toplamda 32 saate kadar dinleme süresi
 • Hızlı şarj özelliği: 10 dakika şarj ile 2 saat, 40 dakikalık şarj ile 32 saatlik dinleme
 • Kablosuz şarj uyumluluğu
 • Dokunmatik olarak kontrol
 • Tek kulaklık kullanım modu: Sağ ya da sol tekli olarak kullanım
 • Sesli asistan desteği

Tüm Gün Konfor İçin Dünyanın En Küçüğü!

Konfor düşünülerek tasarlanan EarFun Free Pro , standart bir A4 kağıttan bile daha hafif olarak tek başına yalnızca 4,1 g ağırlığındadır. Dört farklı boyutta oval şekildeki rahat silikon kulaklık uçları ve üç farklı boyutta kulak kancası ile kullanıldığında tam oturuşu sağlayan kulaklık, kusursuz bir gürültü önleme gerçekleştirerek ses performansını artırır. Kulaklığın oturuşunun sağladığı gün boyu konfor sayesinde, kulaklarınız hiçbir bir şekilde rahatsız hissetmeyecektir.

tw301
tw301

Gelişmiş Aktif ve Çevresel Gürültü Önleme Özelliği

Aktif Gürültü Önleme teknolojisini benimseyen dışa bakan mikrofonlar, ortam gürültüsünü algılar ve ardından dinamik sürücülere gürültüyü sıfırlamak için ters gürültü sinyalleri yollar. 28 dB'ye kadar şiddette gürültü engelleme etkisine ulaşarak seste huzuru ve saflığı deneyimlemenizi sağlar.

tw301

Gelişmiş “Gerçek Kablosuz” Bağlantısı

EarFun'un sahip olduğu “ Gerçek kablosuz” bağlantı kararlılığı ve güncel Bluetooth 5.2 versiyonu ile müziğiniz ve aramalarınız, kablolara ihtiyaç duymadan daha stabil bir halde olacak. Seste kopma yok, bağlantıda kesinti yok.

tw301
tw301

IPX5 Derecesi İle Tere ve Yağmura Dayanıklı

Terlediğiniz için endişelenmeyin. Spor yaparken terlediğinizde veya yağmur altında yürürken suya dayanıklılık özelliği kulaklığınızı korur. IPX5 derecesine sahiptir. Yani her yönden gelen su sıçramalarına karşı dayanıklıdır, böylece yağmurda veya güneşte dinlemeye devam edebilirsiniz.

tw301

Küçük Bedene Sığan Devasa Ses

Zengin, ayrıntılı ses için seçtiğimiz çift kompozit dinamik sürücüler, size gerçekten küçük bir gövdede güçlü bass frekansları sunar. O kadar küçük bir kasada büyük, muazzam, yeri sarsacak, pencereleri kıracak güçte bir ses düşünün. İşte buna inanmak için görmeniz ve duymanız gerekecek.

tw301

Binaural Düşük Gecikme Modu

Gecikmeleri, lag oluşumunu, uyumsuzluğu ve diğer sorunları ortadan kaldırmaya yönelik sistem çapında optimizasyonlar yaptık. Yapılan geliştirmeler, kesintisiz bir dinleme deneyimi için sinyal netliğini artırmanıza yardımcı olmaktadır.

tw301

Akıllı Dokunmatik Kontroller

Her iki kulaklığı da tek başına kullanılabilmektedir. Siri ve Google Assistant gibi sesli asistan desteklerini de kullanabileceğiniz, üstüne dokunarak ses ve çağrı kontrolünü sağlayan dokunmatik sensörlere sahiptir. Böylece her şeyi sadece kulaklığınızdan kontrol edebileceksiniz.

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürüne değerlendirme yapılmadı

Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun

İptal ve İade Koşulları

Ürün hakkında yardıma mı ihtiyacın var?

Hemen destek al