Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Teslimat - İade ve Değişim
 
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 İş günü, İstanbul dışı maksimum 4-5 iş günüdür. Hızlı Kargo logolu ürünlerde saat 15:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için saat 16:00 öncesi alınan siparişler talebinize istinaden aynı gün kurye ile teslim edilir. (Kurye bedeli müşteriye aittir. Bölgeye göre teslimat ücretleri değişkenlik göstermektedir)

Satın aldığınız ürün / ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından garanti belgesi ve faturasıyla birlikte teslim edilecektir. Ürünü teslim alırken kutuda hasar, darbe, kırık vb. durumlarla karşılaşırsanız ürünü kesinlikle teslim almayınız. Kargo görevlisine tutanak tutturunuz. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise ödemeyi yaptıktan sonra açıp kontrol edebilirsiniz.) Eğer ürün yanlış veya taşıma sonucu herhangi bir zarar görmüş ise kargo yetkilisine tutanak tutturup ürünü teslim almayıp geri göndermeniz gerekmektedir. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise tutanak tutturduktan sonra ödemenizi geri alabilirsiniz.) Eğer teslim alırsanız kargo görevini yerine getirmiş olur.

Almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade etmek istiyorsanız info@miniode.com mail adresinden iade koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünün kesinlikle iadesi mümkün değildir. Ürün size ulaştıktan sonra çıkabilecek arızalar için ürün kutu içeriğinden çıkan Garanti Belgesindeki teknik servis numaralarını arayıp bilgi alıp başvuru yapabilirsiniz.

Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişten cayması durumunda iade edilen ürün miniode.com’ a ulaştığı andan itibaren 3-5 iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.