Çağrı Merkezi-0 (850) 220 88 08
   
 
 
 
 
     
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

miniode taksitli satış sistemi nedir

Miniode Sözleşmeli Alışveriş Başvurusu Nasıl Olacak?

   Sistemimiz öncelikle Sadece miniode.com müşterileri tarafından kullanılabilir olacaktır.
Miniode.com tarafından istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Sitemizden sözleşmeli alışveriş yapabilmek için En Az 1 Bankada Hesap – Kredi veya Kredi Kartı Hesabı bulunmalı ve bu bankalardaki Cep Telefonu Bilgisi güncel olmalıdır. Aksi durumda ne yazık ki sistem kontrol işlemini yerine getirememektedir ve miniode.com sözleşmeli alışveriş sorgulamanız olumsuz sonuçlanmaktadır. Sisteme gerekli girişlerin yapılması sonrasında geçmiş işlemlerinize göre sistem size Ödeme Onayı verecek ya da reddecektir. Burada Bankalar Arası Kredi Notunuz, daha önce İcralık Hale Gelmiş Borçlarınız, SSK Prim Değerleri ve Düzenli Maaş Ödemeleri gibi birçok Mali Kriter değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu sebeple de ONAY yada RED işlemi için net bir cevap ancak sistem tarafından verilebilmektedir.

Sistem sözleşmeli alışverişe onay vermesi durumunda miniode.com tarafından adresinize yönlendirilen kuryeler ürün teslimatı esnasında sizden Islak İmzalı Sözleşmeler alacak ve alışverişiniz tamamlanmış olacaktır.

Miniode.com üzerinden yapacağınız sözleşmeli alışverişler de bir Banka Kredisi çekmezsiniz. Bu sistem miniode.com için hazırlanmış Özel Bir sözleşmeli taksitli satış sistemidir. Bankalar ile Hiçbir Alakası yoktur.

Bu sayede Banka Kredi Limitleri dolmaz, Kredi Kartı Limitleri boşuna tükenmez. Ödeme gecikmeleri durumunda da Bankalar Arası Kredi (KKB – Findeks)  Puanı olumsuz etkilenmez.

 
Ödemeler Nereye Yapılacak?
Miniode.com sözleşmeli alışveriş ile alınan ürünlerin taksitlendirilen Ödemeleri direkt olarak size bildirilen banka hesaplarımıza yapılabilecektir.

Bu sayede bekleme, sıraya geçme ya da hafta içi zaman ayırma derdi olmayacaktır. Haftanın her günü, 7/24 Ödeme yapılması mümkün olacaktır.

 
Sözleşmeli Satış İşleminin Farkı Nedir?
Bu sistemde bir ekip dolaşmıyor. Sizi eşinizden dostunuzdan sorarak hakkınızda bilgi toplamıyoruz. Yani Sözleşmeli Satış İşlemi ile  ürünü almak için size 3-5 gün bekleten sistem miniode.com Sisteminde yok. Onay yada Red hemen çıkıyor ve bilgisayar başında geçirdiğiniz 5 dakika sonunda durumunuz belli oluyor.

Eğer ONAY çıktı ise kuryelerimiz adresiniz de teslimatı yapıyor ve ortalama 24-48 saat için de alışverişiniz tamamlanmış oluyor. Bu sayede birilerinin gelip adres kontrolü yapması, Adreste bulamazsa onay vermemesi gibi bir durum ortaya çıkmıyor. Müşteriler uzun süre bu onayı beklemek durumundan kurtuluyor.

 
Miniode.com Sözleşmeli Satış Sistemi Toplu Ödeme – Erken Kapatma Durumu
Oldu da miniode.com sözleşmeli satış işleminden oluşan taksitlerinizi erken kapatma kararı aldınız. Elinize para geçti ve borçlarınızı kapatıyorsunuz. Bu durumda da miniode.com sizi çaresiz bırakmıyor. Ödeme yapacağınız zaman diliminden sonra Kaç Aylık Ödemeniz kaldı ise sistem onu hesaplamakta ve bu hesapla birlikte size bir İndirim Tanımlamaktadır. Bu sayede Erken Ödeme Sebebiyle bir zararınız olmamakta, sizden alınan Komisyon Oranında hesaplama yapılarak borcunuzdan bu oran düşülmektedir.