Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

miniode taksitli satış sistemi nedir
Miniöde Sözleşmeli Alışveriş Başvurusu Nasıl Olacak?


Sistemimiz öncelikle Sadece www.miniode.com müşterileri tarafından kullanılabilir olacaktır.

www.miniode.com tarafından istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Sitemizden sözleşmeli alışveriş yapılabilmesi için en az bir bankada hesap – kredi veya kredi kartı hesabı bulunmalı ve bu bankalardaki cep telefonu bilgisi güncel olmalıdır. Aksi durumda ne yazık ki sistem kontrol işlemini yerine getiremeyecek ve www.miniode.com sözleşmeli alışveriş sorgulamanız olumsuz sonuçlanacaktır. Sisteme gerekli girişlerin yapılması sonrasında geçmiş işlemlerinize göre sistem size ödeme onayı verecek ya da reddecektir. Burada bankalar arası kredi notunuz, daha önce icralık hale gelmiş borçlarınız, SSK prim değerleri ve düzenli maaş ödemeleri gibi bir çok mali kriter değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu sebeple de ONAY yada RED işlemi için net bir cevap ancak sistem tarafından verilebilmektedir.

Sistemin sözleşmeli alışverişe onay vermesi durumunda www.miniode.com tarafından adresinize yönlendirilen kuryeler ürün teslimatı esnasında sizden ıslak imzalı sözleşmeler alacak ve alışverişiniz tamamlanmış olacaktır.

www.miniode.com üzerinden yapacağınız sözleşmeli alışverişlerde bir banka kredisi çekmiş olmuyorsunuz. Bu sistem www.miniode.com için hazırlanmış özel bir sözleşmeli taksitli satış sistemidir. Bankalar ile hiçbir bağı yoktur.

Bu sayede banka kredi limitiniz dolmaz, kredi kartı limitiniz boşuna tükenmez. Ödeme gecikmeleri durumunda da bankalar arası kredi (KKB – Findeks) puanı olumsuz etkilenmez.

 
Ödemeler Nereye Yapılacak?

www.miniode.com sözleşmeli alışveriş ile alınan ürünlerin taksitlendirilen ödemelerini yalnızca size bildirilen banka hesaplarımıza yapmanız gerekecektir. Bu sayede bekleme, sıraya geçme ya da hafta içi zaman ayırma derdi olmayacaktır. Haftanın her günü, 7/24 ödeme yapılması mümkün olacaktır.

 
Sözleşmeli Satış İşleminin Farkı Nedir?

Bu sistemde bir ekip dolaşmıyor. Sizi eşinizden dostunuzdan sorarak hakkınızda bilgi toplamıyoruz. Yani Sözleşmeli Satış İşlemi ile sizi 3-5 iş günü bekleten onay durumu miniode.com sisteminde yok. Onay yada Red hemen çıkıyor ve bilgisayar başında geçirdiğiniz 5 dakika sonunda durumunuz belli oluyor.

Eğer ONAY çıktı ise kuryelerimiz adresinizde teslimatı yapıyor ve ortalama 24-48 saat içinde alışverişiniz tamamlanmış oluyor. Bu sayede birilerinin gelip adres kontrol etmesi, adreste bulamazsa onay vermemesi gibi bir durum ortaya çıkmıyor. Müşteriler uzun süre bu onayı beklemek durumundan kurtuluyor.

 
Miniode.com Sözleşmeli Satış Sistemi Toplu Ödeme – Erken Kapatma Durumu

www.miniode.com sözleşmeli satış işleminden oluşan taksitlerinizi erken kapatma kararı aldınız, elinize para geçti ve borçlarınızı kapatıyorsunuz, bu durumda da miniode.com sizi çaresiz bırakmıyor. Ödeme yapacağınız zaman diliminden sonra kaç aylık ödemeniz kaldıysa sistem onu hesaplamakta ve bu hesapla birlikte size bir indirim tanımlamaktadır. Bu sayede erken ödeme sebebiyle bir zararınız olmamakta, sizden alınan komisyon oranında hesaplama yapılarak borcunuzdan bu oran düşülmektedir.


 
Müşteri Destek Hattı 0850 220 88 08