Ana Sayfa

Kategoriler

Ara

Bluetooth Hoparlörler

47+ ürün listeleniyor

Marka

Bluetooth Hoparlörler

Teşhir Hoparlör

Teşhir hoparlör, mağazalarda kullanıcıların ürünü deneyimleme fırsatı sunan ses sistemleridir. Bu hoparlörler, alıcıların ses kalitesini, bass gücünü ve genel performansını değerlendirmesine olanak tanır. Teşhir hoparlörler sergilenme süreçleri bittikten sonra mağazalar tarafından teşhir ürün kategorisinde satışa sunulur.

Teşhir Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Teşhir bluetooth hoparlör fiyatları piyasada normal ürünlere nazaran daha düşük fiyatlı olmaktadır. Bu fiyat indiriminin sebebi teşhir bluetooth hoparlörlerin 0 ürünlere göre kozmetik kusurlar barındırıyor olmasıdır. Bu kozmetik kusurlar kılcal çiziklerden ibaret olup ürünün performansı ile ilgili bir sorun teşkil etmez. Teşhir bluetooth hoparlör fiyatları ürünün markası, modeli ve kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Örnek olarak teşhir Anker SoundCore Motion bluetooth hoparlör fiyatı ortalama 1200 TL ile 1600 TL arasında değişirken teşhir Anker Rave Party bluetooth modelinin fiyatı 12.000 TL bandındadır bunun sebebi ürünlerin kullanım amacından ve ses kalitelerinden kaynaklanmaktadır.

Outlet Anker Bluetooth Hoparlör

Bluetooth hoparlör konusunda öncü bir marka olan anker pek çok farklı outlet anker bluetooth hoparlör sunar. Outlet Anker bluetooth hoparlörler arasında en yaygın olan modeller, SoundCore Motion ve SoundCore Rave modelleridir. Ürünlerimiz garantili ürünler olup stoğa alınmadan önce uzman ekibimiz tarafından test edilmektedir.

Outlet Sony Bluetooth Hoparlör

Outlet Sony bluetooth hoparlörler ses sitemleri ve bluetooth hoparlörler konusunda adından sıklıkla söz ettiren sony markasının üst segment ürünleridir. Outlet Sony hoparlörler üzerlerinde kozmetik kusurlar veya kutu hasarları ile gelebilir ancak bunlar genelde ya sadece kılcak çizikler yada kutularındaki hasarlardan ibarettir. Outlet Sony hoparlörler kusursuz performans ile çalışır ve garantili olarak sizlere teslim edilir.

Teşhir Bluetooth Hoparlörlerin Avantajları

Teşhir bluetooth hoparler üst segment markaların en kaliteli ürünlerini uygun fiyata almanızı sağlar. Bu ürünler sıfır ürünler ile aynı performans düzeyinde ve daha uygun fiyatlıdır. Teşhir bluetooth kulaklık satın alarak teknolojik atık miktarının azalmasına katkıda bulunurken üst segment kulaklıkları en uygun fiyatlara alabilirsiniz.