WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Eskiyi Getir, Yeniyi Götür 
En yeni model ürünlere güvenli ve kolayca ulaşabileceğiniz adres miniode.com, sizlere özel çözümler sunuyor. Hızla değişen teknolojiyi kolayca takip etmenize yardımcı olacak Miniode.com Outlet ve Teşhir telefon satışı, kullanmakta olduğu akıllı telefonunu daha yeni akıllı telefon modeliyle değiştirmeyi düşünen tüketicilere güvenli bir destek sunuyor. Size hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayan ikinci el telefon satışı hizmetiyle, Miniode.com hızlı gönderi avantajından yararlanarak eski telefonunuzu kolayca yenisiyle değiştirebilirsiniz.Eski Cihazınızı Değerlendirin

Akıllı telefonlar her geçen gün yeni özelliklerle gelişip zenginleşirken, bu yenilikleri yakından takip etmek zorlaşıyor. Uzun süredir almayı planladığınız en sevdiğiniz akıllı telefon modeli veya değiştirmeyi düşündüğünüz eski akıllı telefonunuzu satmanın tam zamanı. Mevcut eski telefonunuzu yepyeni bir akıllı telefonla değiştirmenin en kolay ve güvenli yolu, Miniöde ikinci el telefon satma özelliğiyle artık hizmetinizde. 

Eski telefonunuzu en son çıkan, daha güncel bir akıllı telefon modeliyle değiştirmek, Miniöde ile son derece kolay. Miniode.com ikinci el telefon satma işlemi, elinizdeki telefonun değerinin belirlenmesi ve belirlenen bedelin bir alışveriş çeki olarak tarafınızca kullanıma ya da nakit olarak size sunulması sağlanıyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için "Eskiyi Getir Yeniyi Götür" kampanyası için belirlenen adımları izlemeniz yeterli olacaktır.Birkaç Adıma Alışveriş Çekiniz Hesabınızda

Miniöde.com Eskiyi Getir, Yeniyi Götür Kampanyası, eski model akıllı telefonunuz için birkaç adımda cihazınızı değiştirerek, belirlenen miktardaki değişim bedelini yeni bir akıllı telefon alışverişinde kullanmanızı sağlıyor. Eski cihazınızı yenisiyle değiştirmek için basit adımları takip etmeniz yeterli.

Miniöde.com Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanya sayfasında yer alan cihaz seçim ekranına, mevcut cep telefonuz için marka ve model seçimi yapınız.


Bir sonraki adımda cihaz durumunu tanımlayan özellikleri doğru şekilde seçiniz.


Bu aşamada, mevcut telefonunuzun ikinci el satışından hesabınıza yansıtılacak tutarı görebilirsiniz.


İşlem onayı için kişisel bilgileriniz ile adres ve iletişim bilgilerini doğru şekilde tanımlayıp, bilgilerin doğruluğundan emin olarak onay işlemini gerçekleştiriniz.

Gireceğiniz bilgilerin Miniode.com sistemi üzerinden değerlendirmesi tamamlandığında, size iletilecek olan kargo anlaşma numarasını kullanarak, mevcut akıllı cihazınızı değişim kampanyasına dâhil edebilir ve süreci devam ettirebilirsiniz. Tüm aşamalarda sorunsuz bir süreç takibi için, e-mail adresi bilgileriniz dâhil olmak üzere, doğru bilgiler üzerinden hareket etmeniz oldukça önemli.

Ürün gönderiminin ardından, kampanya kapsamında belirlenen adrese kargolanan eski telefonunuzun değerlendirilmesi tamamlandığında, işlem onaylanacak ve eski telefonunuz için belirlenen tutar, Miniöde hesabınıza ya da verdiğiniz IBAN numaranıza tanımlanacaktır. 

Artık hesabınıza tanımlanan eski telefonunuza ait tutarı, yeni bir akıllı cihaz almak için kullanabilir olacak, bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirsiniz. Miniöde hesabınıza tanımlanan satış fiyatı değerindeki hediye çekinizi kullanmadan önce, bazı detayları dikkate almanız yararlı olacaktır.

Eski cep telefonunuzun satış fiyatı değerindeki hediye çeki, tüm ürünlerin alışverişinde geçerlidir. 


Tanımlanan tutardaki hediye çekinin kullanımına ilişkin bir son kullanım süresi bulunmaz.


Eski telefonların gönderimiyle elde edilen her bir hediye çeki, bir bütün olarak ele alınır ve tutar bölünmez. Ancak birden fazla hediye çeki tutarı birleştirilerek daha yüksek tutarda hediye çeki bedeli elde edilebilir.

Miniöde Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası dahilinde daha yüksek tutarlarda hediye çeki kazanmak için daha fazla eski telefon getirerek, yepyeni akıllı telefonunuza daha yüksek fiyat indirimiyle sahip olabilirsiniz.

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.