WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Alcatel

Alcatel Moveband MB10 Akıllı Bileklik (İthalatçı Garantili Outlet Ürün)

Havale/EFT Fiyatı :
Tek Çekim Fİyatı :

Alcatel Moveband MB10 Akıllı Bileklik (İthalatçı Garantili Outlet Ürün)


Ürün Kodu
7.100.04.0001

* Ürünlerimiz resmi orijinal faturalı ürünlerdir.* Elektronik marketlerin teşhirindeki ürünlerdir.* Ürünlerimiz faturalı olarak adınıza ya da firmanıza çıkışı yapılmaktadır.* Ürünler teşhir ürünleri olduğundan kenarlarında, kasasında ufak çizikler ve deformeler mevcut olabilir.* Kargo süresi maksimum 2-3 iş günüdür. (Genellikle sipariş saatine ve kargonun ofisimize geldiği saate göre değişmekle birlikte, aynı gün kargolanabilmektedir)  * Kargo ile size teslim edilirken kargo görevlisinin yanında paketi kontrol ederek teslim almanızı önemle rica ederiz.

 


 

Alacağınız bu ürün outlet üründür ve 12 Ay Garantili olup adınıza faturalı olarak anlaşmalı kargo firmamız tarafından adresinize gönderilecektir.

 


   

* Outlet Cep Telefonu Ne Demek?

Outlet ürünlerimiz, elektronik marketlerin teşhirinde bulunmuş, ihale usulüyle adetli olarak aldığımız ürünlerdir. Bu ürünlerin ambalajı ve aksesuarları hasar görmüş, kontrol amacıyla ambalajı açılmış yada ambalajı olmayan ancak satışı gerçekleştirilmemiş, kullanılmamış ürünleri kapsamaktadır. Ambalajlarının olmaması sebebiyle outlet ürünlere özel ambalajları ile gönderilecektir.  Outlet ürünlerimiz, 12 ay boyunca EMPEROR TEKNOLOJİ güvencesine sahiptir.

 

* Fabrikasyon ayıplı / kusurlu çıkması durumunda teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 14 gün içinde iade yada değişim yapabilirsiniz.

* 12 Ay EMPEROR TEKNOLOJİ garantisindedir. (Kullanıcı hataları garanti kapsamı dışındadır)

 


   

 

* OUTLET MOVEBAND! 

* TEŞHİRDE BEKLEMİŞ ÜRÜNDÜR

* ÇATLAK, HASAR, KIRIK VB. DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR!


* TEŞHİR ÜRÜNLERİ OLDUĞUNDAN UFAK ÇİZİKLER VE DEFORMELER MEVCUT OLABİLİR!


* BU ÜRÜN TEŞHİRDE BEKLEYEN ÜRÜN OLDUĞUNDAN OUTLET / TEŞHİR KATEGORİSİNDE SATILMAKTADIR


* OUTLET / TEŞHİR KATEGORİSİNDEKİ ÜRÜNLERİMİZİN GARANTİ SÜRESİ 12 AYDIR


* TÜM ÜRÜNLERİMİZ ADINIZA FATURALIDIR

 

 


 

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik Özellikleri

 

Dünyaca ünlü teknoloji şirketi Alcatel, günümüz insanlarının günlük hayatlarını kolaylaştırmak ve bazı ihtiyaçlarını daha pratik gerçekleştirmelerini sağlamak için giyilebilir teknolojik ürünler üretmeye devam ediyor. Çocuklar için geliştirdiği akıllı saatlerini satışa sunmasının ardından bu alanda geliştirdiği son ürünü olan Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modellerini de satışa sundu. Çok rahat günlük aktivitelerinizi yönetebileceğiniz Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri, şık ve fonksiyonel tasarımı ile de giyim tarzınızı tamamlayabileceğiniz bir ürün olarak raflarda yerini aldı. Ayrıca Alcatel Moveband Akıllı Bileklik, fiyatları açısından kullanıcılar için uygun bir seçenek olarak kendini gösteriyor. 

Kullanılabilir fonksiyonlar açısından oldukça zengin olan bu son teknoloji akıllı bileklik, akıllı saatlerin sunmuş olduğu tüm hizmetleri bünyesinde barındırıyor. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz "Moveband" uygulaması ile oldukça pratik bir kullanım sağlayan Alcatel Moveband Akıllı Bileklik özellikleri ile aynı zamanda kendiniz için belirlediğiniz günlük adım, kalori ve mesafe hedeflerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik ile Her Şey Kontrol Altında

Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz "Moveband" uygulaması ile yapabilecekleriniz tabii ki sadece günlük aktivitelerinizi kontrol etmekle sınırlı değil. Telefonunuza gelen mesajları görebilir, e-postalarınızı okuyabilir ve sinyal amaçlı yanıp sönen ledleri sayesinde gelen aramaları, telefonunuzu cebinizden çıkartmadan görebilirsiniz. Ayrıca ‘Moveband’ bileklik, tıpkı gün içerisinde olduğu gibi gece boyunca uyku takibinizi de yapmanıza olanak sağlıyor. ‘Moveband’ akıllı uygulaması üzerinde bulunan aplikasyon ile günlük, haftalık ve aylık uyku takibinizi çok rahat ve düzenli bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece ne kadar uyuduğunuzu, ne zaman uykuya daldığınızı öğrenebilir ve uyku düzeninizi oluşturabilirsiniz.

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik ile Hayatına Özellik Kat

Her geçen gün hızla gelişen teknoloji kendini sürekli olarak yeniliyor ve insanların günlük hayatlarına fayda sağlayacak yeni bir hizmet/ürün ile karşımıza çıkıyor. Bu noktada Hong Kong merkezli teknoloji devi Alcatel, günlük hayatınızda randevularınızdan uykunuza kadar düzenleme yapabileceğiniz ve hayatınızı kolaylaştıracak birçok yeni hizmet sunmaya devam ediyor.

Yoğun bir iş temposuna sahipseniz, düzenli spor yaptığınız bir hayatınız varsa veya bu durumların her ikisi de gündelik hayatınızda aktif olarak devam ediyorsa Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri ile artık sizden bir adım önde olan bir asistana sahip olabilirsiniz. Alcatel Moveband Akıllı Bileklik özellikleri ile günlük attığınız adımları görebilir, günlük, haftalık ve aylık oranlarına bakıp karşılaştırabilirsiniz. Kendinize mesafe hedefleri koyabilir ve bu hedefleri günlük, haftalık, aylık planlayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı görebilir veya ne kadar yaklaştığınızı takip edebilirsiniz. Gündelik aktivitelerinizde ne kadar kalori yaktığınızı görebilir, kendinize yeni hedefler koyarak bu doğrultuda ilerleyebilirsiniz.

"Moveband" ile Hayat Daha Kolay

 • Uyku Monitörü özelliği sayesinde uyku kalitenizi ölçebilirsiniz.
 • Alcatel Moveband Akıllı Bilekliğin Kalori Takibi özelliği ile spor sonrası ne kadar kalori yaktığınızı görebilirsiniz.
 • Bildirim Işığı ile tüm bildirimlerinizi kaçırmadan takip edebilirsiniz.
 • Gelen Arama Bildirim özelliği gelen aramalarını yönetebilirsiniz.
 • Akıllı bilekliğinizi, orta kullanımda 168 saate kadar kullanabilirsiniz.
 • Hedeflerinizin günlük, haftalık ve aylık takiplerini yapabilirsiniz.
 •  Bluetooth 4.0 çipi sayesinde akıllı telefonuz ile uyum içerisinde çalışır.

Siz Uyurken "O" Sizin için Çalışır

Alcatel'in son teknoloji ile geliştirdiği Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri ile uykularınız da kontrol altında. Siz uyurken çalışmaya devam eden Alcatel Moveband Akıllı Bileklik özellikleri ile günlük ne kadar uyuduğunuz, uykuda geçen saat, uykuya dalma süreniz ve uyanma zamanlarınız gibi verilerle uyku kalitenizi ölçebilir, haftalık ve aylık oranlarına göz atabilirsiniz. Böylece uyku düzeninizi en sağlıklı şekilde oluşturarak, kolaylıkla takibini sağlayabilirsiniz.

Hayatınızın her anında kişisel asistanınız gibi çalışan Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri iş, spor ve gündelik hayatınıza büyük ölçüde fayda sağlarken, hafif, şık ve kullanışlı tasarımı ile tarzınızı tamamlayacak; son teknoloji donanımı ile her işinizde yardımınızda olacak, takibi zor aktivitelerinizin düzenini oluşturmanıza olanak sağlacak.

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik ile Telefonunuz Artık Güvende

Gündelik hayatımızda telefonların birçok sorunu ile karşı karşıya geliyoruz ve bu sorunların çoğu bize masraf olarak geri dönüyor. Önemli önemsiz birçok bildirimlere bakmak için telefonlarımızı sürekli cebimizden veya çantamızda çıkartıyor, bir yere gittiğimizde sürekli masanın üzerinde tutuyoruz ve bu durum bazen düşmelerine, üzerlerine sıvı dökülerek arızalanmalarına sebep olabiliyor.

Tüm bunların dışında bir de telefonların şarjının bitmesine sebep olan unsurların en başında da akıllı ekranlar geldiğini biliyoruz. Alcatel Moveband Akıllı Bileklik özellikleri ile telefonunuzu çıkarmanıza, bir yerde otururken masaya koymanıza veya siz işlem yaparken telefon ekranının sürekli aktif olmasına gerek kalmıyor. Tüm bildirimlerinizi, e-postalarınızı ve aramalarınızı akıllı saatinizden kontrol edebilir ve işlem yapabilirsiniz. Böylece telefonunuz daha güvende olacak ve var olan şarjını koruyabilecek.

Ayrıca Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri su sıçramalarına ve toza dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Hafif, Şık, Güçlü

17 g toplam ağırlığa sahip olan Alcatel Moveband Akıllı Bileklik, sahip olduğu 40 mAh pil gücü ile 5 güne kadar kullanıma olanak sağlarken, mavi, kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile de tarzınıza her daim uyum sağlamayı başarıyor.

Alcatel Moveband Akıllı Bilekliğin Ayrıcalıkları

 • Boyut: 41.9x 14.2 x10.3 mm
 • Ağırlık: 17 g
 • Bluetooth: 4.0
 • İşlemci: Nordic nRF51822
 • İşletim sistemi: Free RTOS
 • USB: Pogo Pin Şarj
 • Pil: 40 mAh

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik Kutu İçeriği

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri, minimalist tasarımı ile tarzında sadeliğe önem verenlerin vazgeçilmezi olmaya hazır bir şekilde geliyor. Alcatel Moveband Akıllı Bileklik, Alcatel Moveband Akıllı Bileklik Şarj Aleti, Garanti Belgesi ve Kullanım Kılavuzu ile şık bir kutu içerisinde kullanıcısına ulaşıyor.

Teknolojide Alcatel İmzası

Alcatel, Çinli elektronik şirketi TCL Corporation'ın lisansıyla kurulmuş bir mobil el cihazları markasıdır. Hong Kong merkezli teknoloji devi Nokia'ya ait olan teknoloji firması TCL Communication, 170’ten fazla ülkede Alcatel markası adı altında geniş çeşitlilikte mobil ve internet ürünleri tasarlamakta, geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Telekomünikasyon araştırma firması IDC ve şirket verilerine göre TCL Communication, 2016’nın ikinci çeyreği itibarıyla küresel telefon üreticileri arasında sekizinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 11’inci sırada yer almaktadır. TCL Communication’ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar, yenilikçi, zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojilerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış, geniş çeşitlilikte ve değer yüklü bir ürün portföyü sunmaktadır.

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik Kurulumu

Alcatel Moveband Akıllı Bileklik kutusundan çıkan kullanım kılavuzunu okuyarak adım adım kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bileklik ile dilerseniz bileklikten ayrı şekilde kullanabilirsiniz.

Telefon ile bağlantı oluşturmak için:

Kullandığınız telefonun işletim sistemine göre (Android veya iOS) Google Play Store'dan veya App Store'dan "TCL MB20G" aramasını yapın ve uygulamayı telefonunuza indirin.

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra:

Bir hesap oluşturun.

Kullanımdan önce cinsiyet, boy, kilo ve yaş gibi kişisel bilgilerinizi girin ve verilerin doğruluğundan emin olun.

Bilekliğinizi araması için telefonunuzda Bluetooth'u açık konuma getirin ve bilekliğinizde görüntülenen 6 haneli doğrulama kodunu girin.

Doğrulayın ve uygulamayı bilekliğinizle eşleştirin.

Not: Bir bileklik birden fazla hesapla, her seferde biri ile olacak şekilde eşleştirilebilir.

Eşleştirmeyi gerçekleştirdikten sonra Alcatel Moveband Akıllı Bilekliğiniz kullanıma hazır hale gelecektir. Bilekliğinizi dilediğiniz her yerde ve her zaman aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.“Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamaktadır.”

YORUMLAR Yorumunuzu Yazın

Bu Ürün Hakkındaki düşünceleriniz ?

Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
YORUMLARA GÖZ ATIN
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 İş günü, İstanbul dışı maksimum 4-5 işgünü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Satın aldığınız ürün / ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından garanti belgesi ve faturasıyla birlikte teslim edilecektir. Ürünü teslim alırken kutuda hasar, darbe, kırık vb. gibi durumla karşılaşırsanız ürünü kesinlikle teslim almayınız. Kargo görevlisine tutanak tutturunuz. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise ödemeyi yaptıktan sonra açıp kontrol edebilirsiniz.) Eğer ürün yanlış veya taşıma sonucu herhangi bir zarar görmüş ise kargo yetkilisine tutanak tutturup ürünü teslim almayıp geri göndermeniz gerekmektedir.  (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise tutanak tutturduktan sonra ödemenizi geri alabilirsiniz.) Eğer teslim alırsanız kargo görevini yerine getirmiş olur.
Almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade etmek istiyorsanız [email protected] mail adresinden iade koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünün kesinlikle iadesi mümkün değildir. Ürün size ulaştıktan sonra çıkabilecek arızalar için üretici firmanın yetkili servislerine veya ürün kutu içeriğinden çıkan Garanti Belgesindeki teknik servis numaralarını arayıp bilgi alıp başvuru yapabilirsiniz.
Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekliyle iade etmekle yükümlüdür. .Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişten cayması durumunda iade edilen ürün www.miniode.com a ulaştığı andan itibaren maksimum 3 ile 5 iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.
Bu Ürünü Alanlar, Bu Ürünlere de Baktılar
MOVETIME SMARTWATCH MT10G AKILLI SAAT BEYAZ
MOVETIME SMARTWATCH MT10G AKILLI SAAT BEYAZ

1,699.00 TL

999.00 TL

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik
Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

549.00 TL

339.00 TL

WİKY WATCH 3 GLİDA AKILLI SAAT MAVİ
WİKY WATCH 3 GLİDA AKILLI SAAT MAVİ

1,299.00 TL

749.00 TL

APPLE WATCH 38 MM AKILLI SAAT GOLD
APPLE WATCH 38 MM AKILLI SAAT GOLD

1,999.00 TL

1,599.00 TL

SMART WATCH SAAT GÜMÜŞ
SMART WATCH SAAT GÜMÜŞ

0.00 TL

Yetişemedin! Bu ürün tükendi.
SMART WATCH SAAT SİYAH
SMART WATCH SAAT SİYAH

0.00 TL

Yetişemedin! Bu ürün tükendi.
WİKY WATCH 3 GLİDA AKILLI SAAT PEMBE
WİKY WATCH 3 GLİDA AKILLI SAAT PEMBE

1,599.00 TL

789.00 TL

APPLE WATCH 42 MM AKILLI SAAT SPACE GREY
APPLE WATCH 42 MM AKILLI SAAT SPACE GREY

1,999.00 TL

1,599.00 TL

SAMSUNG GEAR SPORT WATCH R600 SİYAH
SAMSUNG GEAR SPORT WATCH R600 SİYAH

1,399.00 TL

1,199.00 TLBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.